Rakira

Jak vyvolat opožděnou menstruaci? Nechci ji dostat v nevhodnou chvíli.

Potřebuji ji dostat už má 59 dnů spoždění.Nechci ji dostat v nevhodné chvíli.

Děkuji moc za odpověď.
Je mi 12.

Nejlepší odpověď
lota

Ona přijde až bude ten pravý čas…

Další odpovědi
PajaPavlinka

když je ti 12 let, tak bych řekla že menstruaci můžeš mít ještě nestálou třeba jednou za 3 měsíce. jisté ale je že si nemůžeš říct tak a teď to chci dostat to prostě přijde samo . minimálně ji můžeš oddálit a to pomocí hormonálních pilulek, ale na to máš času dost, prostě to nech na matce přírodě a buď připravená :)

anonym

Vzhledem k tvému věku bych ti napsal, že se menses objeví po šestinedělí, ale to je pro tebe asi dlouho.

Kepler

To chce test a pomoc odborného lékaře. Ale v tak nízkém věku ještě pravidelné menstruace neprobíhají (jen můj názor laika).