Chtěla bych jít na koncert známé zpěvačky. Je lepší místo na stání nebo sezení?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Stání 38% Sezení 63%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sezení

.

Další odpovědi:

Bronzový

Sezení

Zlatý

Sezení

Jak které a jak kam. Co jsem ale byl na koncertech v arénách, tak jsou většinou architektonicky navrženy tak, že je vidět prakticky odevšad, takže osobně bych preferoval lístky na sezení - už proto, že po hodině či dvou stání Vás budou bolet nohy a to Vám bude bránit si koncert plně užít.
Jsou ovšem lidi, kteří koncerty raději tráví v "kotli" tancem. To si musíte rozhodnout.

Stání

Podle me v stani v sedu nic neuvidíš vsichni budoi skakat atd.. nic z toho nebudeš mit :/

Bronzový

Sezení

To je dilema. Nevím, jaký máte vztah ke zpěvačce a jejím písním. Když jste posluchačka, tak je lepší pěkně sedět a poslouchat se zavřenýma očima. Když chcete při zpěvu tančit, případně podat zpěvačce ruku, tak volte na stání. Nedáváte další volbu, že budete házet na pódium rajčata, nebo že budete chtít odejít. I to se mi stalo a nemohla za to zpěvačka, ale zvukaři v sále. Já bych bral osobně místo na sezení. Když ale dokáže ta zpěvačka všechny vyhecovat, aby po celou dobu tančili a stáli, tak proč ne.

Bronzový

Stání

Dříve se na koncertech smělo jen sedět a nikdy jsem si oblíbeného interpreta nevychutnal tak jako v pozdějších dobách ve stoje kdy jsme i s okolím splinuli v rytmu s hudbou.
Při sezení mne návštěva koncertu připadá pasivní a zda je to muzika tvé krevní skupiny, těžko si umím představit, že v sedě si koncert opravdu vychutnáš.

Zlatý

Stání

Stání, na řadě koncertů ani jiná možnost není.

Pokročilý

Sezení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.