kablik

Chtěl bych mobiní telefon.

Existuje mobil s funkcí záznamu zvuku například záznam rozhovoru, něco jako špionážní diktafon?

Nejlepší odpověď
www

Dovolím si opravit Michala K.
Záznam hovoru, okolních zvuků, TrackID ap. má kdejaký mobil bez OS již od výrobce. Naopak, chytré mobily některé základní věci na toto nemají, neumí to. Mají ale zase věci jiné a jde tam dodatečně leccos nainstalovat.
Praxe

Další odpovědi
Michal Kole

Záznam zvuku má každý „lepší mobil“ s operčním systémem jde realizovat jako „přídavnou“ aplikací co si stáhneš z netu či koupíš.

SonsyMite

To má asi každý mobil vyrobený od roku 2007

Lukasy

To má temněř každy mobil.