OLDA321

mobilní operační systém

Zdravím, mám Samsung s Androidem a chtěl bych se zeptat, jestli ne reálé přeinstalovat to na jiný OS.Případně co k tomu potřebuju…pře­dem děkuji

Odpovědi
www

Sem tam něco „nějak“ předělat na jiný OS snad jde. Osobně bych to však nikdy nedělal, mobil je stavěný na OS konkrétní.

AShooter

Nějaká možnost na předělání OS by asi byla, nic méně telefon je stavěný na OS s kterým jste ho zakoupil a jiný OS by nemusel utáhnout. Nic méně co se vám nezdá na aindroidu??

jpau

Co potřebuješ?

Alkohol, spoustu času, microSD kartu, připojení a dost peněz na nový telefon až si ten, který máš, špatným zásahem zničíš.

Jinak samozřejmě můžeš si tam dát nějaký slatedroid, věřím tomu že i WinCE, popř. si pro ARM, který máš můžeš zkompilovat cokoli jiného (linux většinou). To chce ale víc znalostí, víc alkoholu a víc trpělivosti (někdy i řádově dny)…

Z hlediska náročnosti nainstalovat Android (nebo nějaký slate) je brnkačka (cca 20 min), WinCE už mohou být horší…

Pak je ale otázka, jestli si myslíš že tím něco vylepšíš. Na to ti můžu dát, jestli chceš samozřejmě, taky odpověď: NE.