jáára

Ne.

Chrápal bych, jen pokud by to někdo slyšel.
Zatím mi tady chrápe nahlas jen má Liška.

Další odpovědi
Kepler

Ne.

Musím odpovědět NE, protože schází jiná možnost. Chrápu v jakékoliv poloze vleže, a to bohatýrsky. Už si stěžovali i sousedi.

aliendrone

Jinááchrrrpš odpověěěěďďď chropšššt

Já a chrápat? To je DRZÁ pomluva, ve které má prsty určitě zločinec Kepler NEBO zločinka led, případě jiný zločinný živel! Ty nalepené pásky přes okenní skla mám pro případ bombardování/te­roristického útoku, aby se sklo udrželo pohromadě – kdyby to náhodou někoho zajímalo. ;) :D :D

ivzez

Ne.

Špatně sestavená anketa → chybí možnost „nevím“ (míním
samotné „nevím“ bez špuntů do uší) a „jiná možnost“.

Na anketu neodpovídám, klikla jsem na první možnost,
protože možnost, kterou bych vybrala, chybí.