hard work

Chodíte na ryby? Chytáte ryby?

Nejlepší odpověď
paul1

Byly časy, ale se minuly. Teď už chytám jenom lelky-))

Další odpovědi
Rokio

Nikoliv, ale můj dědeček rád a dlouhodobě chytal ryby.

Rocker

Nechodím,nebavi mě jen tak sedět.

jirka F

Ne, po zkušenostech s kamarádem který byl náruživý rybář a že při tom když chytá musím být zticha. Tak jsem se zařekl že na ryby už ani náhodou nejdu.

ten který je

Chodil jsem a už nechodím.Dnes se každý předvádí jakou má nejmodernější výbavu,mnozí chytají pomocí sonarů a v poslední době se množí tzv.masaři.To nejpodstatnější uniká – vnímání přírody.

hard work

díky za odpovědi. Já na ryby chodil jenom jako dítě, od té doby jsem nebyl ani jednou. Souhlasím s Jirka F – nuda, ticho a potenciální komáři, hovada apod.

hard work

Takže souhlasím i s Rocker.