Pokročilý

Chci začít něco dělat, nevím co!

Ahoj chci začít dělat nějaký sport(činnost) něco, co moc lidí nedělá.Myslím si, že jsem tak trochu všestranně nadaný ve sportě.Když vidím různé videa ten umí to a ten zase tohle, tak proč bych to nemohl dokázat já nebo kdokoliv jiný? Nevíte prosím? ;) Jinak dělám či dělal jsem už fotbal, florbal, tenis, pinec, airsoft, atd.. a rád bych dělal něco zajímavého :D prosím rady... děkuji mnohokrát
Doplňuji:
Něco akčního, né šachy :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Horolezectví.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkráceně: chceš dělat něco jiného, než ostatní. Dobrá, začni třeba lovit sportovním způsobem ryby na střeše, v rámci kondice si můžeš začít kopat hrob (nikdo to rovněž nedělá) ap.
Vzpamatuj se, děláš to hlavně pro sebe!

Bronzový

šachy jsou kontaktní sport

Stříbrný

www ti už podal vyčerpávající "VTIPNOU" odpověď, přesně podle pravidel, že? Nemáš se proč vzpamatovávat, je to rozhodně lepší, než sedět u PC a posmívat se ostatním, kteří čekají odpověď :-). taky jsem dělala horolezectví, zkus se potápět v jeskyních, nebo v jezeře - třeba.....na kole se psem, když nechceš sám, nebo landkiting, tandemový seskok, to je ale dost nákladné a co já vím, co všechno, nebo rychlobruslení, sportovní kynologii, to musíš mít psa atd...

co takhle parkour?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.