Lgee

Chci vědet jen jednu věc, poradíte prosím?

Ja chci jen vědet zda mohu normálně štastně žít, vše mi je jedno, veškerá omezení, vše jen vědet zda pokud by došlo k nějakému EU aktu který by byl protiústavní či v rozporu s lidskými právy tak zda to česká vláda může rozhodnout nevykonat a může se to ignorovat?
Nechci zde na poradně trávit čas chci jen vědet zda mohu normálně žít štastný život, protože jinak raději zemřu než žít prázdny život plný strachu, prosím jen odpovězte normálně na tuto otázku zda je to možné nebo není, můžu normálně žít? Pak už sem nikdy nepůjdu a nic tu nebudu psát, nemám k tomu žádný důvod sem psát další nesmysly.
Děkuji mnohokrár

Prosím odpovězte na otázku: Zda pokud by došlo k Aktu EU proti lidským právům či protiústavě tak zda to může stát ignorovat a neaplikovat. To je to na co se ptám, ne na to zda mohu žít, když to vše záleží na této jedné otázce. Prosim

Nejlepší odpověď
Dochy

Chceš znát jednu věc? OK, 1+1=2

Jinak ano, klidně můžeš žít normální život. A je jen na Tobě zda se strachem, nebo beze strachu.

Další odpovědi
paul1

Myslím si, že toto jsou nepodstatné věci a není třeba se s tím trápit. Samozřejmě ale pokud je něco protiústavní, tak je nutné se podle toho neřídit. Určitě ale jsou důležitější věci v životě, kterým je zapotřebí se věnovat a neztrácet čas planými obavami.

Drap

K ničemu takovému nemůže dojít. Klidně žij šťastně. Každý stát může teoreticky odmítnout cokoli z EU. Otázkou je, jakým způsobem to EU tomu státu oplatí.

elkon

Ty potřebuješ asi především vyšetřit hlavu, protože neustálý strach z EU ti nedá spát. Nikdo tě ale neohrožuje.

jáára

Pokud máš rád pejsky, tak pojď dělat k nám… Tady je klid a pohoda.

JežíšKristus

EU je v podstatě Německo, a Němci nám tu tak jako tak vládnou tisíce let (podívejte se na císaře Karla IV. nebo na příjmení „českých“ poslanců ve Sněmovně…)
takže klid, po tisíce let se tu v čechiji nic nezměnilo…

Rocker

Jasně,můžeš klidně a šťastně žít.EU na to nemá vliv.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

vydírání