jmachan

chci si koupit holici strojek.chtel bych nejlepsi nejlacinejsi .poradte mi.

Doplňuji:
chci strojek elektricky

Odpovědi
venkovan

Nejlevnější je neholit se.
Ale to už je od antiky zakázáno alespoň většině vojákům.
No a i u holících strojků platí to, že nejůlevnější je nejhorší volba. I když si člověk myslí, že si v této kategorii koupil ten nejlepší.
Takže raději kvalitní ruční, štětku a holící mýdlo. Alespoň jednou či dvakrát za týden si umyješ obličej.

hanulka11

jednorázové břity jsou nejlevnější a dobře oholí

EliškaG

manžel už vyzkoušel různé strojky od plně elektrických po normální je ruční. Nyní používá tento: http://www.ohol­se.cz/holici-strojky-gillette-muzi/gillette-fusion-proglide-power-holici-strojek
a je sním max spokojen. Je pravdou, že žiletky jsou dost drahé, ale holí se cca 3–4× týdně a má dost tvrdé vousy a jednu žiletku už tam má 3 měsíce. A říkal, že si myslí, že ještě tak měsíc vydrží. Při průměrné ceně cca 80kč za žiletku (podle toho kolik jich koupíte za ráz) to vychází na 20,–kč za měsíc což zase není až tak moc. Je sním max. spokojený.
Ono také asi záleží zda se chcete holit jen na sucho – tedy elektrickým nebo Vám bude vyhovovat tento. Manžel říkal, že toto mu takto plně vyhovuje – takže Vám toto doporučuje.