Chci se zeptat co mam delat, kdyz me ucitelka nepravem obvinila?

Sli jsme na exkurzi do drevodilny a cestou vlakem jeden kluk zpival rene a a rudolf a porad dokola. Druhy den mi na fyzice rekla byvala pani ucitelka ktera uz tam pouze asistuje rekla ze mi da 2ku z chovani ze jsem zpival ja. Ja jsem o fyzice uplne vybouchl a rekl jsem zeto byl kamos a ne ja ona ze ji to nezajima a ucitel rekl ze mam jit za dvere a hrat na mobilu. Uklidnit se a rict to reditelce . Reditelka je spojenec ty asistujsi baby a ja jsem celej vikend z toho spatnej. Rekl jsem to mamce a ta nevi co stim delat ale pokud by jsme to rekli reditelce budu petkar protoze reditelku mame na nejaky predmety a ve ctvrtek s nama ta baba jede do prahy pls help co mam delat
Doplňuji:
A vsichni vcetne toho kterej co udelal rekli ze jsem to ka nebyl a ten kterej to byl se priznal. Mimochodem ucutelka mi dene rika debyl blbecek kreten a docela me tim ponizuje pred tridou

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Na tu exkurzi jste asi nejeli sami,ale v doprovodu učitele\ů,určitě tam byli i jiní tví spolužáci,takže je požádej jako svědky,aby ti dosvědčili,kdo teda zpíval.Osobně si myslím,že za zpívání ti dvojku z chování dát nemůžou,když jsme jezdili se školou na výlety,zpívalo se celkem běžně,abychom se zabavili.
Na druhou stranu nevím co je lepší-jestli pětky nebo dvojka z chování.

Další odpovědi:

Zlatý

Co máš dělat??
1. naučit se česky
2. naučit se srozumitelně vyjadřovat
3. nekecat (minimálně část toho vejšplechtu sis vymyslel, takže ti nevěřím - ani ´ň´)

:-D

Diskuze k otázce

Bronzový

postcd

bohužel nevím, možná říct to ředitelce, a že to mohou spolužáci dosvědčit že jsi to nebyl ty, a dále říci že tě třídní ponižuje (pravděpodobně ji zavdáváš k tomu příčinu). je dost možné, že i když za to zpívání nemůžeš stejně jsi se choval jako nevychovaný fracek.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 458
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.