dudu

Chcete vědět kolik je hodin?

Chce to jen trpělivost a ejhle:

http://lovedbdb­.com/nudemenCloc­k/index2.html
Doplňuji:
to burak: díky za důvěru, ale to neumím., určitě se však nějaký šikulka najde

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To je jak spartakiáda :D:D

Další odpovědi
anonym

Dudu to je hezký myslíte že bych to muhla dát na plochu,poradíte mi? děkuji

aramah

Jéééééééééé to je hezkýýýý

anonym

Suprový,co jiného dodat!

Jahoda

Dudu, to nemá chybu! Super :D

BEAES

Nudisti už neví co roupama… :o)

hanulka11

bezva, nač lidi nepřijdou......

hanjimka

Fakt pěkné.Čekala jsem celou minutu ať vím jak to bude pokračovat.Kam na to chodíte?

Mousinek

Je to super. Ted vím jak jde čas :)

led

Kto to chce na pozadie:
Súbor-uložiť ako-webovú stránku kompletní-zadajte názov (váš_názov).
uloží sa to kompletne. Z adresára si vyberte program: nudemenClock2.swf
a pokiaľ máte flashplayer, alebo irfanwiev môžte celý adresár (s vašim názvom) a mimo neho súbor (váš_názov).html vymazať.
Ak nemáte štartnite si ho cez súbor (váš_názov).html
Cez vlastnosti obrazovky sa to síce dá vložiť ako pozadie (váš_názov).html, ale mne to ochrana počítača okamžite vypla. Takže by som to nerobila. Záleží na vás.