dudu

Chcete vědět jak jste na tom?

Otestujte svůj zdravotní stav a spočíjte si kolik roků pravděpodobně ještě vydrží pohromadě vaše tělíčko:

http://clovekon­line.cz/kalku­lator-veku/

Nejlepší odpověď
annas

Kdyby to byla pravda! Kolika let se dožiju – neuvádím, ale nevěřím, protože v jiném testu mně vyšlo o 20 let méně.
Biologický věk mnohem nižší než skutečný. Dodržuji životosprávu, neberu žádné léky, užívám jen bylinkové přípravky.

Další odpovědi
poa.li

Radši to nechci vědět, protože až se bude blížit ten datum, byl bych asi trochu nervózní…

anonym

Sbohem přátelé,nedožiji se víkendu!

iceT

Hm,takže mi vyšlo,že moje tělo je o téměř 8 let mladší a ještě téměř 50 let mě čeká.Ne,že bych si připadala stará,to ne,duševně si připadám mladší,ale co tady budu tak dlouho dělat?

hanulka11

tak já vás tu budu strašit ještě 23 let .....

fofbal

No to vám přeci musí říci vaše počínání a reakce k životním situacím. Musíte to cítit.Kolik roků vydrží vaše tělíčko pohromadě? Je pravdou něco o genech co jste dostali do vínku, potom jaký život žijete a jak se stavíte se samy k sobě. Žíjte, nepočítejte, všechno příjde a bude jinak.

mosoj

Já jsem se na to raději nedíval. Nevěřím tomu. Ale nemějte strach, přidává se jedna nemoc za druhou a samé takové ty „lepší“.

jendahun

Není tam zohledněné revma – na to se asi snad neumírá,omládl jsem o deset let.Kdo by tu chtěl být sto let?Já tedy ne.Zase na druhou stranu jsem ve dvaceti říkal,že ve třiceti chci být zastřelen a od té doby už jsem hranici dvakrát posunul.Jak už to začne v kloubech vrzat – marná sláva,už je člověk „rakváč“.Vlastně naše vláda nás podobným způsobem taky omlazuje – posouváním hranice odchodu do důchodu.