Iceman88

Chcete mít děti?

Já ne, to by mi tedy potom moc peněz nezůstalo. 😁 A to mi bude za chvíli 33 roků. Znám i jednu přes 40 roků a ta taky žádné děti nechce. :-p

Nejlepší odpověď
led

Je dobré, keď ľudia, čo myslia len na seba, nemajú deti.
Je to kruté, ale nechať po sebe nešťastné, zatrpknuté dieťa, nepoznajúce rodičovskú lásku, len sebeckého otca, alebo „matku“, mysliacich len na seba, je ešte krutejšie.

Další odpovědi
Drap

Už ne. Mám dětí tak akorát a na další bych musel v prve řadě vyměnit manželku a zařídit ještě několik dalších věcí. To co tady ale čtu mne děsí. U většiny velmi sobecký náhled. Jen škoda, že takto nepřemýšleli vaši rodiče, To že bych je neuživil, tak obavy nemám. Tam kde se nají dva, v pohodě se nají i třetí.

Smack

Čím víc děti tím líp.

Schluker

Ani ne, ale nevim, jak se budou tvarit, az jim to reknu 😁

jáára

Raděj štěňátka. Jedenkrát stačilo.

da ny

Ne.
Už to není možné, svůj kontingent jsem splnila ;)

Justin1

Mám dvě děti a to je tak akorát, víc už jich mít nechci.

jirka F

Ne, nechci mít děti nedopadlo by to dobře a abych měl ještě starosti navíc.:/

Nerbes

Nn

Rokio

Ne, protože mám jiné priority a navíc bych je neuživil.

zjentek

Já nemohu. Mám s tím špatné zkušenosti. Tedy s původními rodiči.

Nevím, k čemu je ti podobná odpověď dobrá. Takže proč se vlastně ptáš, to víš asi jen ty. No nic. Tak jo. Bobrou noc.

(;

mosoj

Těm co nechtějí děti přeji aby se dožily vysokého věku. Tehdy se dostaví jiné priority, ale jako obvykle je již pozdě.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.