Bronzový

Chce se vám ráno vstávat?

Já si na vstávání asi nezvyknu nikdy.Už pátý rok vstáváme po šestý,protože malá dýl nespí a v pátek jdu do práce a budík bude otravovat v 5:30!
Doplňuji:
Tak to vám přeju a tiše závidím,měla jsem se lépe učit:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Stávání mi nevadí,spíš mám problém s tím jít si lehnout.

Další odpovědi:

Zlatý

nechce, a to chodím do práce na jedenáctou ;{D

Zlatý

Ráno se mi vstávat moc nechce.Jo a děkuji Vám Martino1 že jste mi nepřímo připomněla že ráno vstávám.Dobrou noc. :-)

Bronzový

Ráno mám ze vstáváním docela problém,ale doufám že až se dočkáme sluníčka,že to bude lepší.

Bronzový

Tak mně osobně vstávání dělá obrovský problém, protože já jsem "sova" a představa, že budu zase ponocovat a ráno mám hodně práce a proto nemůžu spát do 11-ti mě vždycky tak akorát nakrkne.

Bronzový

Celý život vstávám v 6:00, je to hrůza a dosud jsem si nezvykl. Jsem sova, takže když mám dovolenou, tak se automaticky posunu a vstávám ve 12:00 a chodím spát ve 4:00. To je pak absolutní spokojenost. Vypadá to divně, ale když si to spočítáte, tak spím krásných 8 hodin.

Já vstávám ukrutně rád,čím dřív,tím líp. Vstávat třeba ve 3:00,venku leje,je zima,fouká studený vítr,je "lezavo" - to zbožňuju. Vůbec ideální je,když mám děravý boty.
Zase nejsem nadšený,když si jdu lehnout.

Stříbrný

Ja vstávám o půl 8 a do prace na 9 hodin.

Zlatý

Pokud chodím do práce, vtávám kolem 7:00 hodin ráno. Ale když mám dovolenou (což mám zrovna teď), vstávm v 11, někdy i ve dvanáct a stalo se mi, že jsem vstala už i ve 13:00! Takže tak je to u mě. Jinak brzo ráno se mi vstávat nechce ani náhodou! :-DD

Pokročilý

No moc ne, jsem spíše noční tvor - v noci vzhůru - ve dne spánek, ale díky tomu, že musím vypravit děti do školy a školky, nic jiného nezbývá a po té šesté vylézt. Už se těším na prázdniny, budu spát tak dlouho, jak jen budu chtít. :-P

PS: jinak vstávání není o tom, zda jste se učila v minulosti, či ne. Já se na střední školu vybodla, tak mám ukončenou základku a příjmy mám takové, že by mi mohl závidět i leckterý ředitel různých společností, takže v tom to není :-).

Bronzový

Jako zdravotník budu vstávat celý život, na ranní směny. Je to hrůza. Teď mám praxi a to vstávání v 5 mě zabíjí, večer jsem unavená k padnutí...

Pokročilý

Nechce se mi vstávat ani chodit spát.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.