Mili @

Četli jste knihu Raymonda Moodyho Život po životě?

Co na ni říkáte, myslíte si, že opravdu po smrti něco dále pokračuje…????
Doplňuji:
Můj taťka taky zažil něco podobného.....
Po infarktu se díval sám na sebe od stropu nemocničního pokoje…

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR

Další odpovědi
ten který je

Ano četl.Ještě jsem četl od tohoto autora knihu-Život před životem.Vzpomínám si když jsme měli ve škole učitele na fyziku,který nám jednou vyprávěl zážitek z jeho prožité těžké autonehody.Po­pisoval něco podobného jako Raymond Moody.V té době ještě nebyla tato kniha na našem trhu-bylo to v 70 letech.

Terryle

Nečetla,ale už jsem o ní mockrát slyšela a asi se k ní taky časem propracuju. Je zvláštní, jak se všichni, co něco podobnýho zažili, shodujou…
Četla jsem, že jeden jev (procházení dlouhým tunelem se světlem na konci + obrovská touha jít k tomu světlu, kde cítíte klid a dobro) je normální reakce mozku na nedostatek kyslíku, něco jako halucinace. Prý to zažívaj třeba piloti stíhaček, když jim ve výšce rozstřelí kabinu, nebo při simulacích ve výcviku.
Ale o setkání s mrtvýma příbuznýma a o mimotělních zážitcích jsem tam už nic nečetla. Takže věřím tomu, že něco bude prostě jenom reakcí těla na kritickou situaci, ale něco už možná je nakouknutím do „oněch světů“…