Avatar uživatele
zjentek

Četl zde někdo něco od Kulhánka? Stojí to za ty prachy?

Co je to za tajemného spisovatele? Je čtivý? Děkuju.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Arcimozek před 144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Já jsem kdysi dávno četl jen „Cestu krve“ (mám oba díly). Byla to postkatastrofická zombie scifárna, takový trošku horor survival, no. Nic moc, číst se to dá, ale jen jednou. Že bys to chtěl po pár letech (až trochu zapomeneš) číst znovu – to NEHROZÍ. 🙂

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Četl jsem jenom „Noční klub“, něco mezi akční sci-fi a krimi, dalo se to, ale podruhé už bych si to nepřečetl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arcimozek

Příteli, nejsem s to přijít na to, jakého myslíš, neboť Kulhánků jsou kvanta. Například jeden, Petr Kulhánek, je český teoretický fysik a popularisátor vědy, spisovatel také. Na Internetu má mnoho ze svých přednášek. I když s ním v lecčem nesouhlasím, tak k pánovi mám úctu. Doporučuji si přečíst například „Jak vznikal svět“.

Petr sice není spirituálně osvícen, ale i tak je to interesantní člověk.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Najdi si recenze jeho díla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, jak jako, mám oba díly… Vždyť je v tom 70 litrů!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Ty máš takový prachy? 😀

Hej, chceš, budem kámoši! 😉🤗🤗

Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Není to žádná antikva (je to salátoidní šunt z devadesátých let 😉 ) a stálo to pár kaček woe (myslím, že jsem to koupil ve slevě, byl to pultíkový výprodej). Fakticky žádný Hemingway v deskách z krokodýlí kůže se zlatým kováním. 😉 😁 😁

Nový příspěvek