zjentek

Četl zde někdo něco od Kulhánka? Stojí to za ty prachy?

Co je to za tajemného spisovatele? Je čtivý? Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Já jsem kdysi dávno četl jen „Cestu krve“ (mám oba díly). Byla to postkatastrofická zombie scifárna, takový trošku horor survival, no. Nic moc, číst se to dá, ale jen jednou. Že bys to chtěl po pár letech (až trochu zapomeneš) číst znovu – to NEHROZÍ. 🙂

Další odpovědi
Emefej

Četl jsem jenom „Noční klub“, něco mezi akční sci-fi a krimi, dalo se to, ale podruhé už bych si to nepřečetl.

Arcimozek

Příteli, nejsem s to přijít na to, jakého myslíš, neboť Kulhánků jsou kvanta. Například jeden, Petr Kulhánek, je český teoretický fysik a popularisátor vědy, spisovatel také. Na Internetu má mnoho ze svých přednášek. I když s ním v lecčem nesouhlasím, tak k pánovi mám úctu. Doporučuji si přečíst například „Jak vznikal svět“.

Petr sice není spirituálně osvícen, ale i tak je to interesantní člověk.

elkon

Najdi si recenze jeho díla.

zjentek

Aliene, jak jako, mám oba díly… Vždyť je v tom 70 litrů!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Ty máš takový prachy? 😀

Hej, chceš, budem kámoši! 😉🤗🤗

aliendrone

zjentek>>> Není to žádná antikva (je to salátoidní šunt z devadesátých let 😉 ) a stálo to pár kaček woe (myslím, že jsem to koupil ve slevě, byl to pultíkový výprodej). Fakticky žádný Hemingway v deskách z krokodýlí kůže se zlatým kováním. 😉 😁 😁