lerak14

četl někdo knihu tulák po hvězdách?zajímal by mne váš názor

a byli jste někdy v takovém tranzu?

Nejlepší odpověď
quentos

četl, ale nezaujala :{(> London píše lepší

Další odpovědi
ten který je

Ano četl a podobně jako literární hrdina se snažím zvládnout některé situace.Bez toho tranzu.:-)

Jambalaya

V takovém tranzu asi ne, do svěrací kazajky mne zavírají jen zřídka a na krátkou dobu.
Je to už dávno, co jsem tu knihu četla, ale považuju jí za velmi zdařilou. Ty popisy snů, jak bych to nazvala jsou velmi autentické. Vždycky jsem byla rozlobená, že ho probudili a já se nedověděla konec příběhu, který už se nikdy nevrátil 🙂
Považuju tuto knihu za velmi kvalitní a hlavně čtivou, což se rozhodně o všech Londonových knihách říci nedá.