dj.david1234

Cestovní pas do Chorvatska?

Přeji příjemný den. Slyšel jsem, že cestovní pas do Chorvatska nepotřebujeme i když nejsou součástí EU.
Údajně také stačí jen OP. Má s tím někdo zkušenosti? Mám si pořídit raději Cestovní pas?

Nejlepší odpověď
tom004

Občanka samozřejmě stačí,ale doporučuji mít sebou pas. Nikdy nevíš kam se budeš chtít ještě podívat a jakou „náladu“ má úředník.

Další odpovědi
hanulka11

dcera jezdí do Chorvatska jedině na OP a do všech zemí EU a problémy nikdy neměla

turistika.cz

Pas není potřeba, jen pozor, pokud jedete s dětmi. Mnoho zkušeností a rad turistů z Chorvatska najdete na stránce níže.

Zdroj: www.turistika­.cz/chorvatsko/ra­dy