Boy 13

Mohu jet na dovolenou do Černé Hory v období 24. 7. – 1. 8. 2015 i přesto, že mi pas platí jenom do konce září?

Dobrý den, chci se zeptat, jestli mohu jet na dovolenou do Černé Hory v období 24.7.-1.8.2015, i přes to, že mi pas platí jenom do konce září, děkuji za odpověď..

Cestovní pas: platnost pasu v Černé Hoře

Odpovědi
gecco

Černá hora nemá upraven potřebný přesah platnosti pasu – takže obecně řečeno ano. Navíc tam můžeš cestovat i na občanku se strojově čitelnými údaji (max. na 30 dnů)…