johana 56

Potřebuji do Polska pas?

Doplňuji:
Je to jednodenní výlet a překvapilo mě,že pořadatel zájezdu vyžaduje pas.

Nejlepší odpověď
Terryle

Jak už bylo řečeno, pas nepotřebujete, stačí občanka. Polsko je členskou zemí EU a patří do Schengenského prostoru, takže by vás ani neměli kontrolovat na hranicích. Ale doklad totožnosti s sebou mít musíte.

Další odpovědi
tom004

Co nejštíhlejší. Docela dobře tam vaří. 🙂

anonym

Ne,stačí ti občanka!

myšpulín

Do Polska můžete vyrazit jen s občanským průkazem, pas nepotřebujete.

stana73

Nevím,jak v Polsku..

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-treba-do-chorvatska-pas-nebo-staci-obcanka

jeronimo

Do Polska pas nepotřebuješ, stačí ti občanka a jakou máš míru v pase do toho nikomu nic neni.