panenka

Cena zpáteční jízdenky vlakem

Dobrý den potřebovala bych si zjistit cenu tam i zpět vlakem můžete mi prosím poradit nějaké stránky kde se to dá zjistit?všude píší jen cenu tam . Prosím o přesný postup děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Panenko, zkuste se podívat na odkaz ČD.

Zdroj: http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3596/

Další odpovědi
quentos

Přímo zde (viz zdroj) na stránkách Českých drah se to dá, dělám to běžně – poté, co zadáte výchozí a cílovou stanici a dáte „vyhledat“, vyběhne Vám několik konkrétních spojů a vždy máte možnost spočítat si cenu – tam i zpátky včetně různých slev. (Jedete-li zpátky tentýž nebo následující den, nezapomeňte, že máte nárok na zpáteční slevu).

Zdroj: www.cd.cz

Bunnik

http://www.cd­.cz/vnitrostat­ni-cestovani/jiz­denka/jizdne-a-slevy/-3596/

Sleva je 10%. Skutečnou cenu získáte, pokud vezme cenu tam, přičtete ji ještě jednou (jako že jedete zpátky) a z výsledku odečtete 10% (z toho celku vypočtete 10% a od celku to také odečtete). Snad je to srozumitelné.

A zkontrolovala jsem to výpočtem svojí nedávné cesty a takhle to sedí.

kapka

Podrobně:
http://www.cd.cz/
zadat odkud kam a kdy, klik na „vyhledat“
pod údaji o spojení, které si vyberete kliknout na „spočítat cenu“, vyplnit „upřesňující informace- cesta zpět?“, zde vybrat buď: není, stejný den, do půlnoci druhého dne, klik „pokračovat“, zobrazí se cena.

Andreas

Nejlepší je stránka www.jizdenka.cz, je to „jakoby“ ten program který na nádraží tiskne jízdenky. Zadáte odkud kam, počet osob, druh jízdenky, prostě cokoliv…

Zdroj: www.jizdenka.cz