Cestování s Eurolines

Jaké máte zkušenosti s Eurolines? Chystáme se se dvěma dětmi (7 a 9) v květnu do Marseille - na co se máme připravit? Co od toho můžeme očekávat? Podotýkám, že letadlo nepřichází v úvahu. Děkuji :-)
Doplňuji:
Omlouvám se za špatnou formulaci - z M. pokračujeme dále na návštěvu do Hyerés už autem. Obavy mám z cesty samotné ... zajímá mě, zda je cestování s E. alespoň trochu komfortní nebo jestli nás čeká cesta Karosou :-D

Odpovědi:

Stříbrný

firma je to dobrá, pod hlavičkou eurolines se můžou sdružovat i menší dopravci, kteří pro eurolines jezdí...což by ani tak nevadilo.. toť můj názor jakožto konkurence:)

mužete od toho očekávat dlouhou cestu a na konečné stanici nekonečné množství kapsářů, zlodějů a podvodníků, v okolí jsou čtvrti, kde bych obyčejným evropanům nedoporučoval ani vstupovat. nás tam okradli jednou a podruhé nám na bus arabské děcka házely šutry a chtěly rozřezat nožama plachtu od cyklopřívěsu... já osobně se cítím bezpečněji na ukrajině než ve francii:)

ale to je jen můj osobní názor, nechtěl sem strašit, samozřejmě je tam dost pěkných věcí k vidění, průvodce to nějak zmákne a ohlídá....
Doplňuji:
karosy nemají, převážně setry

Před 2 lety jsem s nimi jel do Marsej, je to cesta na 24 hodin. Přestávky jsou po 3-4 hodinách. Pro mne pohodlné. Časopisy, wc tam je. V Lyonu se přestupuje. Zajít si na informace v Lyonu a tam vám řeknou č. autobusu. Řidiči příjemní. Pouze určitý úsek byl skoro plný autobus, jinak plný jen z 1/2 až 2/3. Z Prahy jsem vyrazil ve 13 a v Marsej byl cca 12:30. Neoslovujte muslimky, omylem jsem to udělal. Nechtěla mluvit a pak mi to došlo. Nikdo mne neokradl, nenapadl apod. Prostě jsem si tu výhru užil.
Doplňuji:
https://www.elines.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 290
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 209
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.