jirka F

Čeho jste chtěli v životě dosáhnout, když jste byli menší?

Opakuji dosáhnout nejedná se o povolání.

pozn. obrázek z pixabay se mě bohužel nepodařilo vložit.

Nejlepší odpověď
Rokio

Chtěl jsem se stát milionářem a absolventem vysoké školy.

Další odpovědi
annas

Nevzpomínám si, zda jsem něčeho chtěla dosáhnout.

Když jsem se naučila jezdit na pánském kole skrčená pod horním rovným rámem, toužila jsem po dámském kole. To se mně splnilo.

Ještě si vzpomínám, že jsem nějak nemohla pochopit, že bratr má krásné černé vlnité vlasy a já tmavohnědé , ale rovné „hřebíky“ . Poznala jsem, že přirozenou cestou to nejde změnit, tudíž jsem se s rovnými vlasy smířila.

Nikdy jsem „kudrlinky“ na hlavě neměla.

FlAsh_7

Zhubnout a povedlo se. Všechno je to jenom o snaze.

Kepler

Chtěl jsem konečně dosáhnout na stupačky, aby mě mohl táta vozit na motorce.

Kelt

Třeba jsem se chtěl naučit irsky a podívat se do Irska a nečekaně se mi to splnilo.

zjentek

Když jsem byl menší a bylo mně pak asi čtyřicet, chtěl jsem umět to samý, co Bruce Lee.