hapiky

Čeho je víc, záhad, nebo objevů?

Nejlepší odpověď
ivzez

Já bych řekla, že je víc záhad.

Spoustu už jsme toho už objevili, ale ještě čeká
spousta neobjeveného, o čem ještě nic netušíme.

Další odpovědi
Kepler

Studnice záhad je bezedná. Každý nový objev vyvolává víc otázek, než odpovědí. Možná některé záhady nikdy nevyřešíme, protože jsou mimo materiální svět a mimo naše chápání. Pochopit můžeme jen to, co spadá do našeho známého prostředí.

zjentek

Každý objev byl záhadou! ;)

marci1

Záhad. Stále je něco tajemné, nepochopitelné, ať se to týká života, lidské existence, vesmíru, přírody ap. Objevů už bylo hodně, ale zaplať pánbůh je stále mnoho záhadného, tajemného, co nás přitahuje, láká a zajímá. 🙂

Nerevarin

Čím více toho víš, tím víc si uvědomuješ, že nic nevíš.

Smackdown

Objevů je více,a záhada je vždy odhalena, i když to není pravda,jako fikce,klam.