daschenka

Časté barvení blond vlasů

zdravím. Chtěla bych se vás zeptat na otázku ohledně barvení blod vlasů.. Asi 5 let si barvím vlasy na blond dřív to byly jen pouhé melíry a pak jsem to obarvila celé. Používám barvu s 6–9% kysličník, možná jen 9% ted si nejsem jistá. Barvím se cca jednou za 3 měsíce myslíte si, že by to mohlo hodně poškodit mé vlasy??? nemohli by mi vypadnout? mám je dost pevné. Děkuji předem doted mi jich vypadlo minimum.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já se barvím už docela dlouho, ale chce to jen kvalitní, značkové barvy, velmi se mi osvědčily od fy. Loreal, maji v krabičce i regenerační balzám a ihned po odbarvení Vám vlasy vyživý a jsou pěkně hebké a leské, balzám vydrží až na 3× na delší vlasy :o)

Další odpovědi
afro.minerva

Pokud používáte jenom zesvětlovač, tak to bych se asi bála. Pokaždé by se tím pádem mohly ty vlasy oslabit. Možná by jste měla začít používat barvu, která už zesvětlovač obsahuje a nebo začít používat kvalitnější zesvětlovač. Napřikrát od Laboratoar Garnier. Je dražší, ale v podstatě by měl vlasy zpevňovat. Každopádně každé zesvětlení vlasy ničí. Táhne to z nich barvu. Pokud máte velké pochybnosti, tak se ale poraďte s nějakým stylistou nebo s někým takovým. Určitě budou na internetu nějaké poradny.

Pajushkaa

Myslím si,že vlasy ti padat nezačnou,ale vlasy možná po dlouhém blond barvení začnou být velmi suché a poničené. Doporučuji hydratační šampony a výživné kondicionéry.