kocickaaa

šampon který obarví vlasy na blond?

jaká značka ?… a za kolik ? díky ..

Nejlepší odpověď
Jikra

Tak jestli šampon to nevím ale moje maminka
používa na vlasy(původně tmavé)zesvětlovač Palette E20 super blond.
Cenu přesně nevím ale bude to tak kolem 70Kč.
V každé drogerce toho mají tuny od různých výrobců a s různou cenou.

Další odpovědi
hanulka11

Kup si Palette color 320 zesvětlovač za 78kč

KaraskovaAl

Holky, máte krom těch barev od khadi zkušenost i s jejich vlasou péčí? Ta se vám prosím osvědčila jak? Co jste od nich zkusily?

Derrynka

Taky by mě zajímalo… mají olejíčky… ty bych ráda zkusila. Jaký je jejich účinek?

KamilaN

Já používám jak barvu tak olejíček proti padání vlasů. Mají širokou nabídku vlasové kosmetiky, koukněte na web. Já jsem spokojená, doporučuji. https://www.kha­di.cz/

Kajolka

Tak předně záleží na tom, jakou máš ty barvu, ktreou chceš přebarvit. Na tom hodně záleží. Jinak já nejsem moc zastánce barvicích šamponů. Když už barvu, tak pořádou, co vydrží a vlasy neničí. Nejlepší jsou přírodní barvy na vlasy. Já si je kupuju od khadi. Ty jsou super. Šetrné, syté, krásně chytají a dlouho vydrží :)

Cizecek.M

Máě zkušenosti s těmi přírodními barvami khadi i na obarvení tmavho odstínu na světlejší? Jak chytají?

TominkaFuky

Není s tím problém. Jsou to normální, velmi kvalitní barvy, jen jsouprostě přírodní, takže vlasy ti neničí :)

Derrynka

A prosím tě, ono se s těma přírodníma barvama pracuje nějak jinak nebo je to klasická příprava a klasická aplikace jako u běžných barev z drogerky?