Bronzový

Byly jste někdy na nuda pláži?

Co si o tom myslíte. Podporujete to?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

Nebyl, nepodporuji, neboť nevím proč a jak bych měl. Nudapláže jsou mně naprosto fuk ))

Zlatý

Na nuda pláži jako takové jsem nebyl,ale dostal jsem se mezi opalující se nahé slečny a to omylem.Při procházce u Vltavy se svým ročním jezevčíkem se mi stal trapas.Jezevčík mi zdrhnul k opalujícím se nahým slečnám a já na něj volal at jde zpět ke mně.Vůbec neposlouchal a tak tedy jsem musel jít chtě nechtě pro něj.Omlouval jsem se a bylo mi trapně,ale těm slečnám to vůbec nevadilo a ještě se smály a vypínaly na odiv své vnady.

To ti fakt ještě po půl roce není trapný se shazovat plagiátorstvím a opakováním už dávno starých otázek?
To ještě dědapetr byl velice mírný, když ti jen významně připomněl pár starých odkazů.
Opakovaným porušováním kodexu si koleduješ o zápis do black listu, poté varování a nakonec zablokování, chceš následovat osud Mirostavst-a
a dalších, co museli nenávratně zmizet v propadlišti dějin?

Zlatý

Je to zdravé.

Zlatý

Nebyla jsem, ale je správný, že jsou. Koupat se beze všeho je bezva (ozkoušeno v noci v bazénu doma) a měla by být místa, kde to můžete praktikovat, aniž byste někoho pohoršovali.

Zlatý

Ano.
Co bych si o tom měl myslet? Když jde někdo do hospody, taky se ho ptáš co si o tom myslí a jestli to podporuje? Ne, jen to občas používám.

Zlatý

byl.
nemyslím si o tom nic.
nazí jsme se narodili a nikdo nás za to nepeskoval.
Tak vo co go? Nahota je normální.

Zlatý

Několikrát. Je mi to jedno. Nepodporuji ani neodmítám.

Pokročilý

jednou a omylem. Jel jsem na madračce a vytrhl jsem si čundlík, tak jsem musel připlavat na nejbližší pláž. No a ona to byla zrovna nudapláž, ale zas tam taková nuda nebyla:-)

Pokročilý

No jo, se školou :D Ale vážně, byly jsme na týden v Itálii a vedle našeho kempu byl nuda kemp i se spešl nuda pláží... Zážitek :D

Pokročilý

byla jsem na pláži kde to nebylo zakázané, a je mi to celkem jedno-- vyždyť jsme všichni stejně- lidi

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.