scratcher92

Bylo 11. září předem domluveno a naplánováno CIA?

Bylo to naplánovaný? Mě přijde divný, že mohly unesený letadla v klidu proletět nejhlídanějšími prostory

Nejlepší odpověď
krftwrk

Ne nebylo to naplanovane !!! V 11.9 byl zrovna svatek, kdy americka straz chlastala na bilem dome.

Vim o to hodne, protoze jsem v jednom letadle sedel…

Další odpovědi
Alesh

Jsem přesvědčen o tom, že moc dobře amíci věděli, co se stane a zcela záměrně to dopustili, neboť potřebovali „hůl, aby mohli bít psa“. Kdo v tom všem měl prsty a jak moc to bylo řízené a kým, to se nedá říct. Ale jedna věc je jasná, „islámští teroristé“ de facto nejspíš nevědomky vlastně podporují vládce západního světa.

petra15

Divné je, ze bylo jen 3000 obetí a ne 50 000(kdyby to udelali o 2 hodiny pozdeji). A dále ---proc nebyli zachráneni ti lidé na strese, a mohlo jich být celkem dost a bylo na to i hodne casu.

Quimby

Jžš jak to někdo asi může vědět. Na internetu budou stovky článků a videí o tom, že to je naplánované. O tom, že není toho moc nenajdeš, protože o tom nikdo nic zajímavýho napsat nemůže.
Za mě osobne to naplánované nejspíš nebylo, ale vědět to nemohu.

Fyzik

Fakt je, že nic není neprůstřelné a dokázat, že útoky nebyly domluvené, dobře nejde. Totéž lze ale říci o konspiračních teoriích, navíc všechny do jedné znějí strašně přitažené za vlasy. Takže z toho máme věc názoru. Já si myslím, že to domluvené nebylo.

Mirdas

Neexistuje žádný stoprocentní důkaz, který by ty kteří tomu chtějí věřit přesvědčil.
V politice je sice možné vše, ovšem nezdá se mne že by v případě tohoto plánu bylo obchodní centrum, což je i jako jedince stálo velké peníze při následném propadu burzy ( což by museli předpokládat ) a nejen to.

MK44

Kdo měl prsty konkrétně v 11. září se těžko kdy dovíme. Ledaže by se něco dostalo na wikileaks …
Jisto je toliko to, že výrobci zbraní pro ně potřebují též odbytiště. A lidé, kteří založili svou kariéru na armádě taky potřebují, aby je někdo potřeboval. Není zvláštní, že islamistický terorismus nabral na obrátkách právě po té, co se rozpadla Varšavská smlouva a SSSR? Je to tím, že předtím žádná ze stran východ-západ nedovolila na území, kde měla vliv, žádné nekontrolované nepředložené provokace nebo spíš tím, že výše uvedení prostě potřebují nějakého nepřítele, nějakou hrozbu? …

led

„Bylo 11. září předem domluveno a naplánováno CIA?“
Odpoveď na túto otázku môže byť len názorová.
Dôkazy usvedčujúce konkretnych a skutočných vinníkov ešte neboli predložené. Možme sa len na základe dostupných informácií a našich vedomostí a skúseností domnievať, komu celá akcia poslúžila, proti komu bola namierená, kto je mozog a kto ruky celej operácie. Ale pravda? Tú sa možno v roku 2080 dozvedia naši potomci, možno.

„Bylo to naplánovaný?“ Ano.
„Mě přijde divný, že mohly unesený letadla v klidu proletět nejhlídanějšími prostory“ počas letu sa vedelo len o jednom únose, to lietadlo ani nedoletelo ale zrútilo sa skôr. Všetky filmy o cestujúcich a únoscoch týchto lietadiel počas letu a ich zániku sú len umeleckou fikciou s prvkami dostupných informácií z mobilov a iných záznamov pozemných služieb. Aj pri únose sa s lietadlom pracuje tak, aby bola zabezpečená čo najväčšia bezpečnosť cetujúcich, to znamená v niektorých prípadoch aj takéto prelety.

suaeda

Těžko říci zda byly útoky plánovány CIA. Viděl jsem pár filmových dokumentů, ale zcela přesvědčen nejsem.
Pravdou je, že každá velmoc a USA nevyjímaje, se snaží ukázat svým občanům nepřítele, před kterými je vedení státu jako brání. Studená válka skončila tak jsou nyní na tapetě teroristi.

Andrejs

Když jsem několik dní po této události slyšel nebo četl spekulaci, že to si to amíci naplánovali a udělali sami, tak jsem to tehdy považoval za zcela zcestné. Dnes, když se o tom vyrojila spousta spekulací (některé přihlouplé, některé sofistikovanější) tak už bych to tak zcela nevylučoval. Ale pravdu se nikdy nedovíme.

Stingo

Mne by to vůbec nepřekvapilo, kdyby to bylo naplánované. Stejně jako maj amici prsty v te revoluci na Ukrajině. Pise se snad o tom v médiích, jak to doopravdy je?

Fyzik

>krftwerk: Já myslel, že všichni tragicky zemřeli.

petra15

>to je tedy jen jeho duch, co tady stále delá neplechu…:-)