Avatar uživatele
scratcher92

Bylo 11. září předem domluveno a naplánováno CIA?

Bylo to naplánovaný? Mě přijde divný, že mohly unesený letadla v klidu proletět nejhlídanějšími prostory

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
krftwrk

Ne nebylo to naplanovane !!! V 11.9 byl zrovna svatek, kdy americka straz chlastala na bilem dome.

Vim o to hodne, protoze jsem v jednom letadle sedel…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jsem přesvědčen o tom, že moc dobře amíci věděli, co se stane a zcela záměrně to dopustili, neboť potřebovali „hůl, aby mohli bít psa“. Kdo v tom všem měl prsty a jak moc to bylo řízené a kým, to se nedá říct. Ale jedna věc je jasná, „islámští teroristé“ de facto nejspíš nevědomky vlastně podporují vládce západního světa.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
petra15

Divné je, ze bylo jen 3000 obetí a ne 50 000(kdyby to udelali o 2 hodiny pozdeji). A dále ---proc nebyli zachráneni ti lidé na strese, a mohlo jich být celkem dost a bylo na to i hodne casu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Quimby

Jžš jak to někdo asi může vědět. Na internetu budou stovky článků a videí o tom, že to je naplánované. O tom, že není toho moc nenajdeš, protože o tom nikdo nic zajímavýho napsat nemůže.
Za mě osobne to naplánované nejspíš nebylo, ale vědět to nemohu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fyzik

Fakt je, že nic není neprůstřelné a dokázat, že útoky nebyly domluvené, dobře nejde. Totéž lze ale říci o konspiračních teoriích, navíc všechny do jedné znějí strašně přitažené za vlasy. Takže z toho máme věc názoru. Já si myslím, že to domluvené nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Neexistuje žádný stoprocentní důkaz, který by ty kteří tomu chtějí věřit přesvědčil.
V politice je sice možné vše, ovšem nezdá se mne že by v případě tohoto plánu bylo obchodní centrum, což je i jako jedince stálo velké peníze při následném propadu burzy ( což by museli předpokládat ) a nejen to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MK44

Kdo měl prsty konkrétně v 11. září se těžko kdy dovíme. Ledaže by se něco dostalo na wikileaks …
Jisto je toliko to, že výrobci zbraní pro ně potřebují též odbytiště. A lidé, kteří založili svou kariéru na armádě taky potřebují, aby je někdo potřeboval. Není zvláštní, že islamistický terorismus nabral na obrátkách právě po té, co se rozpadla Varšavská smlouva a SSSR? Je to tím, že předtím žádná ze stran východ-západ nedovolila na území, kde měla vliv, žádné nekontrolované nepředložené provokace nebo spíš tím, že výše uvedení prostě potřebují nějakého nepřítele, nějakou hrozbu? …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Bylo 11. září předem domluveno a naplánováno CIA?“
Odpoveď na túto otázku môže byť len názorová.
Dôkazy usvedčujúce konkretnych a skutočných vinníkov ešte neboli predložené. Možme sa len na základe dostupných informácií a našich vedomostí a skúseností domnievať, komu celá akcia poslúžila, proti komu bola namierená, kto je mozog a kto ruky celej operácie. Ale pravda? Tú sa možno v roku 2080 dozvedia naši potomci, možno.

„Bylo to naplánovaný?“ Ano.
„Mě přijde divný, že mohly unesený letadla v klidu proletět nejhlídanějšími prostory“ počas letu sa vedelo len o jednom únose, to lietadlo ani nedoletelo ale zrútilo sa skôr. Všetky filmy o cestujúcich a únoscoch týchto lietadiel počas letu a ich zániku sú len umeleckou fikciou s prvkami dostupných informácií z mobilov a iných záznamov pozemných služieb. Aj pri únose sa s lietadlom pracuje tak, aby bola zabezpečená čo najväčšia bezpečnosť cetujúcich, to znamená v niektorých prípadoch aj takéto prelety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Těžko říci zda byly útoky plánovány CIA. Viděl jsem pár filmových dokumentů, ale zcela přesvědčen nejsem.
Pravdou je, že každá velmoc a USA nevyjímaje, se snaží ukázat svým občanům nepřítele, před kterými je vedení státu jako brání. Studená válka skončila tak jsou nyní na tapetě teroristi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andrejs

Když jsem několik dní po této události slyšel nebo četl spekulaci, že to si to amíci naplánovali a udělali sami, tak jsem to tehdy považoval za zcela zcestné. Dnes, když se o tom vyrojila spousta spekulací (některé přihlouplé, některé sofistikovanější) tak už bych to tak zcela nevylučoval. Ale pravdu se nikdy nedovíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Mne by to vůbec nepřekvapilo, kdyby to bylo naplánované. Stejně jako maj amici prsty v te revoluci na Ukrajině. Pise se snad o tom v médiích, jak to doopravdy je?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Fyzik

>krftwerk: Já myslel, že všichni tragicky zemřeli.

před 3638 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

>to je tedy jen jeho duch, co tady stále delá neplechu…:-)

před 3637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek