jirka F

Byli jste někdy,vzhůru celou noc když jste byli doma?

Já akorát asi jednou od 20:00 – 3:35.

Nejlepší odpověď
aliendrone

No jéje, už od mládí a vydrželo mi to dodnes! :)
I když musím popravdě přiznat, že náplň těch nocí se VÝRAZNĚ změnila (BOHUŽEL) oproti tomu, jak jsem je trávil v dobách, kdy jsem byl mnohem mladší. A kdyby to šlo, dal bych opravdu hodně, abych je zase mohl bezstarostně a příjemně trávit jako tenkrát, než tak jak je trávím dnes. A to jsem po SKUTEČNĚ NÁROČNÉ, až VYČERPÁVAJÍCÍ (ale fakticky bezva, BEZVA) noci ještě šel v pohodě do práce. :)

Kdeže (kdybyjen)loňské sněhy jsou… :( :( :(

Další odpovědi
Hlada

Ano.
Často se mi to stává, když třeba někomu skládám nebo opravuju počítač. Ještě vyzkouším tohle, nainstaluju tohle a tohle by se mohlo hodit … a najednou koukám a ono už svítá.

Mc Merkurion

… dost často …

ivzez

Takových nocí bohužel přibývá.

Kepler

Jistě, někdy se mi zkrátka nechce spát a nemůžu usnout. Nebo se vzbudím ve 4 ráno a už neusnu. Pak to doháním ve dne. To je ta obrovská výhoda singla v důchodu – můžu si dělat co chci a kdy chci. Božííííí!

Drap

Mnohokrát, většinou byly noci vyplněné prací.

Kelt

Protože mám každý týden 2 dny noční, doma to nedělám.

Rokio

Ano, když mám insomnii, poruchu nespavosti.

briketka10

Jéje několikrát, když sleduju filmy a chci je dokoukat to
se nedívám na čas. Najednou svítá už nejdu spát. Dám
si kávu a jsem vzhůru dalších 24 hodin zas až do rána.