dudu

Budu indiskrétní, pokud žádám o informaci, ve kterém kraji žijete?

Při čtení jednotlivých příspěvků se pokouším poznat, kde asi jejich autor žije. Jako součást identifikace /většinou marně/ využívám zmínky o okolí, dikci z dialogu, údaje o tamním průmyslu atd. Moje hypotetická mapa pokrytí je však dosud hodně děravá. Zatím se zdá, že příspěvky většinou pocházejí ze severní Moravy a Slezska, z okolí Hradce Králové, něco málo pak z Brněnska, ale téměř vůbec ne třeba z Jižních Čech. Nejde o nic závazného, ale možná některé rovněž zaujme kde všude se zabydleli příznivci těchto stránek. Díky za pochopení.
Se svojí rodinou žiji necelých třicet kilometrů severně od Brna.

Nejlepší odpověď
annas

Bez problémů odpovím, protože jsem několikrát uváděla, že pocházím z Hané, i když v současnosti bydlím ve městě, které Hanou uzavírá.

Další odpovědi
tatanka

Já jsem synek z Prahy, vlastně ze Žižkova.

Kepler

Já jsem se s tím nikdy netajil, nevidím důvod. Vyrůstal jsem ve Slezsku, po škole jsem se usadil na Valašsku.

led

Ako kozmopolita prevažnú časť roka trávim na Slovensku.

quentos

Uvádím to i v profilu, takže není problém. Královéhradecký kraj, konkrétně Trutnov. Pocházím z Českého ráje (Turnov), takže jsem asi jedinej, kdo si ta dvě města neplete… :{D>

orestez

Já vím, že zde probíhají hieroquaestio, čehož si normouser nevšimne. Jestli si jdete pro mne, tak do Brna.

Drap

Patřím do toho mála, jak se zmiňuješ, z brněnska s úzkou vazbou na Vysočinu.

da ny

Jak jsem již v několika příspěvcích uvedla, pocházím a žiji v nejmenším a nejchudším kraji , západu ČR. Z Karlovarského kraje (dříve Západočeský s krajským městem v Plzni)..
Rodiče jsou původem z Plzně a Jižních Čech, kam ráda jezdím a cítím se jako doma 😁
Právě mrzne, až praští. Modrá obloha, sluníčko, za oknem je fajn. :.)

Ušel ventil

Původně Valašsko , teď Zlín .

jirka F

Bez problému odpovím žiji v Pardubickém kraji blízko Orlických hor.

JájsemRaibek

Pardubický kraj, okres Ústí nad Orlicí.
U tebe to vypadá někde kolem Letovic.
A Jirka F by mohl být můj soused :)

hanny 2

Já „su“ (jsem) z Brna!

Jiří Bohumil

Rovněž s tím nemám problém.
Já už padesát let v kraji Olomouckém. Ne však na Hané, ale v podhůří Jeseníků.
Spolu s 1. manželkou a s oběma dětmi a jejich početnými rodinami.

aliendrone

Jsem z osídlení na břehu řeky. Máme tu hrad, máme tu hvězdárnu, máme tu planetárium a zrcadlové bludiště i rozhlednu! To je nápověda pro ty, kteří náhodou nečetli mé odpovědi (taková drzost!!!), v kterých to zhusta sděluji! ;) :D :D

ivzez

Jsem sousedka uživatelů Aliendrone, Ahold a Tatanka.

zjentek

Ja hňiju v jakesik ďuře, ale pro PRAJZAKY je to tudyk CENTRUM SVĚTA!

Dochy

ANO 😉

jinak Střední Čechy, původem ale JČ

Klaproth

Už jsem to zde několikrát zmínil – Středočeský kraj, nedaleko od Slaného.

Lamalam

Rodačka z KV, nyní Ústecký kraj, Krušné hory kousek od Klínovce.

Malvína

Kraj Olomoucký.

GM

Bydlím v okrese Žďár n. Sáz., pocházím z Brna.

nyjono

Východní čechy 😉

Slecna 007

Děcka, já u z Prahy.

briketka10

Já jsem z městaTaxisova příkopu.

Emefej

Rodák z Prahy, přes 50 let žiju na severu Čech u řeky Labe.

zjentek

Tak a vám všem už dudu určitě smazal apsoň jeden příspěvek, kerý tady navždy zmizel z mapy. To máte za to! ;)

zjentek

To máte za to, že je vás tolik! ;)

dudu

Zlobil jsem se jen do doby než se ukázalo, že nejsi magor, nýbrž duševně nemocný člověk, který ztrácí veškeré zábrany slušného chování pokud není středem pozornosti. Mrzí mě však, že tě nikdo, které výše oslovuješ, důrazně neupozornil na zcestnost tvého uvažování a tvých tvrzení.

zjentek

Každý vesmír má svůj střed. A to si někam zapiš hochu ;)))

dudu

Pan Werich mimo jiné upozorňoval, že dohaduji-li se s blbcem déle než půl minuty, pak už se hádají blbci dva.

zjentek

No a jak dlouho jste se přeli?

Drap

dudu, tak to jsi tak někde u Boskovic.

ahold

Tatanko, to jsme sousedi. Bydlím na Floře 😁

aliendrone

Dal bych palec, ale tady to nejde. :)