Zlatý

Bude třetí světová válka ?

Velmi zajímavé stručné povídáni známého amerického prognostika o krizi, bankách, a o možném světovém konfliktu
http://leteckaposta.cz/…
Doplňuji:
Pro Dr Axla.:
Jestli umíš číst, tak dobře víš že otázka byla o něčem jiném. i když připouštím, že zněla dost podobně. Nehledě k tomu, že jsem v popisu uvedl o co se jedná.
V žádném případě však nepočítej s tím, že mně tvoje arogantní a stále něco upravující odpovědi rozhodí, jak už se ti to podařilo u některých jiných

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Skôr by som povedala:
Kedy skončí 3.svetová vojna?
Veď táto vojna trvá už od roku 1945 pod názvom ´Studená vojna´ ktorá sa neskôr zmenila na ´Veľkú ekonomickú vojnu´.
a ukončenie v dohľadnej dobe akosi nevidím.

Další odpovědi:

Pokročilý

Pekne si to Drape napsal,me pride ze je Dr.axl provokater.

Zlatý

Určitě.
Ale pro jistotu zaběhnu ke Švejkovi. Ten prorokoval už tu První - tehdy jen Světovou.

Ne.

Při výpadcích paměti o událostech starších 4 dní obvykle už lékaři doporučují ambulantní léčbu:
P.S. Právě proto, že umím číst, ale vnímám i obsah, tak tě musím poopravit, že buď jsi mohl příspěvek doplnit ve stále otevřené otázce v odkazu (to bys ale neměl svůj příspěvek na 1. stránce, že), anebo neformulovat otázku shodně s již vloženou.
Americký prognostik italského původu hovoří o "velké válce" a "období temna" v metaforickém smyslu ekonomické krize, přirovnávajíce k pádu Říše římské, rozhodně však nikoliv vojenského konfliktu.
P.P.S. Nikdy jsem nikoho nehodlal "rozhodit" (oba přece víme, že zrovna ty by ses ani nenechal), ale naopak z euforie vrátit na pevnou půdu jasných pravidel a nepodvádění.
(Přičemž lehká ironie a nadsázka je jen pokusem o rozptýlení opakujícího se stereotypu).
Ty se zdráháš napravit a já se zase nevzdávám ti to připomínat - to jen tak na okraj pro později přišedší Petru09, aby mne z neznalosti nepodezírala.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ kdy-zhruba-zacne-treti-svetova -valka

Diskuze k otázce

Zlatý

Drap

Nevím o jakém podvádění mluvíš ? Klidně kritizuj, používej dál své arogantní poznámky, ale buď tak laskav a neurážej.Pokud máš nějaký problém, tak tady si ho asi nevyléčíš. Možná by bylo na místě, aby jsi odborníka navštívil sám.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.