Avatar uživatele
anonym

Viděl někdo z vás film Schindlerův seznam, jak na vás působil?

jak myslíte že by vypadala třetí světová válka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, BEAES, aramah, Mili @ před 4882 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Člověku z toho mrazí…byla by to úplná zkáza a myslím si, že si to naše krásná planeta nezaslouží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mili @

depresivně…
já už jsem tady psala, že třetí světová válka bude atomová … a ve čtvrté se budou lidi mlátit klackama.....

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano, film viděl. Nakonec i ty lidi kteří se dožili toho, že přišli nějak poděkovat za život, který jim byl zachráněn, jak na ty neskutečná muka, vlastně nejistota z rozhodnutí jestli můžou žít nebo nemůžou, kdysi to byli děti, . Byl to opravdový borec strašně riskoval. Dal vše. III. světová? to je o něčem jiném ta lidstvo může bolet úplně jinak než na co jsme zvyklí. Mohla by být, která by netrvala dýl než týden a bylo by. Nemuselo by se jí zúčastnit ani vojsko jak ho známe dnes, jen někoho držet v šachu, m, snad se válečné zbraně mohou změnit. V další válce by snad zvítězila příroda. Ale to je anketa a zábava a tím pádem názor. Snad to není můj názor ale něco z omšelé wikipedie do které vedou všechny cesty

Zdroj: http://www.ama­teri.cz/orig.php?&im­g=1/8/1/0/g91/604­.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek