Viděl někdo z vás film Schindlerův seznam, jak na vás působil?

jak myslíte že by vypadala třetí světová válka?

Nejlepší odpověď
BEAES

Člověku z toho mrazí…byla by to úplná zkáza a myslím si, že si to naše krásná planeta nezaslouží.

Další odpovědi
Mili @

depresivně…
já už jsem tady psala, že třetí světová válka bude atomová … a ve čtvrté se budou lidi mlátit klackama.....

anonym

Ano, film viděl. Nakonec i ty lidi kteří se dožili toho, že přišli nějak poděkovat za život, který jim byl zachráněn, jak na ty neskutečná muka, vlastně nejistota z rozhodnutí jestli můžou žít nebo nemůžou, kdysi to byli děti, . Byl to opravdový borec strašně riskoval. Dal vše. III. světová? to je o něčem jiném ta lidstvo může bolet úplně jinak než na co jsme zvyklí. Mohla by být, která by netrvala dýl než týden a bylo by. Nemuselo by se jí zúčastnit ani vojsko jak ho známe dnes, jen někoho držet v šachu, m, snad se válečné zbraně mohou změnit. V další válce by snad zvítězila příroda. Ale to je anketa a zábava a tím pádem názor. Snad to není můj názor ale něco z omšelé wikipedie do které vedou všechny cesty

Zdroj: http://www.ama­teri.cz/orig.php?&im­g=1/8/1/0/g91/604­.jpg