Mončaaa

Bude amnestie kvůli tomu že umřel náš bývalý prezident Václav Havel???

Nejlepší odpověď
quentos

těžko. Z takových otázek je mi na blití – taková smutná událost a vy se akorát staráte, jak ji využít pro sebe.

Další odpovědi
Drap

Doufám že ne. A proč by taky měla být ?

anonym

ad quentos, to sis ještě nevšiml, že stejně jako tazatelky, bývá 1. otázka po registraci i dalších nováčků:

  1. Únavně opakující se – viz odkaz,
  2. Prospěchářská,
  3. Přízemní a plytká,
  4. Ignorující jakákoliv pravidla,
  5. Netaktní až bezohledně sobecká.
  6. Jediné počitadlo přístupů naskočí o 1.

Doplňuji:
P.S. Ledva jsem to dopsal, tak přesně tuhle fintu aplikuje 2 hod. čerstvý milanfodor.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-vi-jak-dlouho-zde-budou-otazky-amnestie

hanny 2

Možné to je,kriminály jsou přeplněný!

roxy52

Proč by měla být? Naopak,protože jsou všichni (teda skoro) naštvaní,tak mají ještě těm lumpům,kteří tam jsou kvůi tomu,že nerozumí zákonům,přidat­.A taky,kdyby dal president aminu,tak dá najevo,že se stalo něco velkého,nějaká radostná zásluha.

Mončaaa

jen tak se zajímám, ale pokud vím tak jak zemře nějaká významná osobnost prezident bývalý bo tak něco tak se někdy amnestie dává..

Alesh

Pokud vím, tak typické je, že ji dává „aktivní“ prezident po svém zvolení.