kenyrts

Kdo ví,jak dlouho zde budou otázky Amnestie?

otázky Amnestie,propuštění z vězení apod.

Nejlepší odpověď
panenka

abych mluvila za sebe tak to nevím může to být týden 2 týdny možná i dýl.hodně lidí si sem píše na tohle téma a právě na nich záleží jak dlouho ty otázky tady budou.chcou prostě vědět odpověd tak si to zkusí sem tu otázku dát,a bud odpověd dostanou když jí známe nebo ne a budou hledat jinde odpovědi.

Další odpovědi
dave09

Osobně jim dávám ještě týden až dva.:) Pak už by mohl být od amnestií opět klid.

COVERENDER

Holt asi do te doby nez se lidé přestanou spoléhat na to ze jim jejich spatne konání nekdo nepustí jen tak…

Nuk nuk

Tak dlouho, dokud něteří za něco odsouzení jedinci nepochopí, že pokud jim nepřišlo oznámení, že se jejich trest ruší nebo snižuje apod.,pak se jich amnestie netýká.

komanc

rekl bych do konce ledna,je vseobecne znamo ze amnestie ktera se vstahuje na nektere ciny bude vyrizena do konce ledna.