Miike

Bříšní svaly

prosím od nakeho týpka pomoct s břišnakama , prosim jak si vyrovnam brisní svaly aby byly stejne rovny a aby nebyly krivi a vestejne urovni hlavne a aby byly rovné prosim poradtěmi děkuju

Nejlepší odpověď
Alesh

Jako že máš některou „buchtu“ větší než tu, co je zrcadlově proti ní? A třeba u jiné to je zas obráceně? No, to je vyvoláno nesymetrickým zatěžováním. Pomůže jen důsledná konncentrace na prováděné cviky a jejich precizní provedení. Lépe se ti to bude provádět u pomalých cviků, kde se můžeš dobře soustředit na právě aktivované svaly. Taky ti může pomoct, pokud budeš dělat co nejvíc různých cviků, neboť se ti svaly budou aktivovat z různých úhlů apod. Chce to trpělivost a vytrvalost.