m1

Bozky, objatia, tanec, drzanie sa za ruky

Bozky, objatia, tanec, drzanie sa za ruky Čo sa nezriadene začína, v tom nemožno ani dobre pokračovaťKoľko hriechu pred svadbou, toľko nešťastia po svadbe. (sv. Alfonz) Koľko hriechu pred svadbou, toľko nešťastia po svadbe. Zlo ostáva zlom, aj keď mu dám iné meno či nálepku. Čo sa nezriadene začína, v tom nemožno ani dobre pokračovať

http://sexpred­manzelstvom.ic­.cz/sexpredma­zelstvom1/index­.html

Nejlepší odpověď
iceT

A sděluješ nám co?
Bohužel či bohudík už nežijeme v minulosti,kdy se čistota ženy prezentovala po svatební noci vyvěšeným ložním prádlem.Sex je nedílnou součástí života a vztahu mezi dvěma lidmi,pokud to v posteli neklape není to dobré,ale taky to není žádná tragédie.To je ale mezi těmi dvěma,kterých se to týká.Pokud před svatbou nezjistíš,co se ti v posteli líbí,to po svatbě těžko doženeš nebo napravíš.Líbání je v životě od dětství,kdy rodiče pusinkujou své ratolesti,taky je objímají,drží za ruce a není to žádné zlo,to je rodičovská láska.Bez takových doteků a projevů lásky se blbě vyrůstá,aby byl z člověka milující jedinec.

Další odpovědi
arygnoc

hlúposti.

manželstvo pozná človek pár tisícročí, sex nejaký ten miliónik rokov.
a prežil do dnešnej doby.

anonym

Nikdo tě nemá rád. Děti si s tebou nesměli hrát. Jsi ošklivá. Sama, bez kamarádek. Nikoho nemáš. Půjdeš do nějakého sboru poznat další podobné osudy, nebo budeš hulit trávu v parku s těmi, co jsou ti v tomto blízcí? Citová chudost, okleštěnost, puritánství, vzdor vůči přítelovi tvé matky. Máš co jíst? Jestli je to vše co se ti nějak dostává, nebo ti někdo dává, máš se dobře. Ovšem to k životu nestačí. Mělas zvířátko, mělas ho ráda? Nebylo jen k zahnání nudy? Bozky, objatia, tanec, drzanie sa za ruky jsou jako u nás tak i na Slovensku důležité k tomu aby se ti 2 milující či poznávající setmelili, poznali své všechny stránky. Nevstupuje se do manželství pod bičem zákona. Ale s vědomím, že to tak chceme, s jasným rozhodnutím, že k sobě patříme. Že to, co mě dává ta moje drahá polovička, to dělá pro mě, a že se mnou počítá. Vyzkoušet si, jak nám to v posteli hoví, vědět předem, že si v pohodě zaprcáme bez toho, že bychom se předtím vůbec neznali. Jojo, manželství vzniká dávno předtím. Možná je naplánováno od Pána Boha. A proto se těla nemusíme štítit. Naopak. Cítila jsi někdy tlukot srdce svého partnera? Budeš muset zůstat několik desítek roků sama. A potom se rozhodneš, jestli ti tvé učení a tvůj egoismus postačí. Budu se za tebe modlit. Víš to, že svadba je pro lidi? Je to oficiální divadlo pro lidi. Ale tam nahoře už dávno vědí, že k sobě patříte. Tam už to je napsáno.