Pokročilý

Bolí odběr krve ?

Půjdu zítra na odběr krve kvůli operaci ...
a celkem se bojím ještě jsem na tom nebyla a některé kámošky říkali že to docela bolí je to pravda ?...
Doplňuji:
Mám to za sebou ! :D moc děkuji vážně to nebolelo :D akorát jsem se bála podívat :D Mockrát díky :3

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne.
Doplňuji:
No, vidíš to. Příště takové bubáky neber vážně.

Další odpovědi:

Stříbrný

kámošky docela kecaly...ty jsi nikdy nedostala injekci? o tom dost pochybuju...bolí to úplně stejně...jen ti napíchnou žílu a odeberou krev....ruku ti kvůli tomu řezat nebudou...vůbec nic na tom není...

Zlatý

neboli ...nekomu to muze byt neprijemne ale neboli to .....:D ...jinak zalezi kdo ti krev bere ...:D ...u nekterych to ani nepoznas jenom klid.

Zlatý

Neboj, vůbec nic to není a jen to jen chvilička.

Pokročilý

Proč by měl bolet? Jde o normální vpich jehly do žíly (obvykle se bere z ruky - dlaň či v loketním záhybu, kde jdou nejvíce vidět). Pokud ti jdou žíly špatně vidět, tak se doktor nemusí trefit napoprvé a příjemné to není. O bolest jako takovou nejde. Prostě se na to nedívej. Já obvykle zavřu oči a pak jen slyším, že už je po všem, že je můžu otevřít. Obvykle o ničem ani nevím. Jen jednou mi brali více, než dvě ampulky (ty se standardně berou) a viděla jsem hvězdičky před očima a v hlavě mi pískalo - ale žádná bolest, spíše sranda. :-) Ničeho se neboj, zavři oči a o ničem vědět nebudeš. :-)

Bronzový

Ne, nebolí. Jen se nesmíš bát jehly a nedělat z toho zbytečný stres. Jedná se opravdu jen o dvojí štípnutí jehly. Odvrať hlavu a nedívej se, jak krev teče, povídej si se sestrou, jsou to sympatické ženy a budeš v pohodě. Krev mi taky nadělá dobře a to už mám za sebou přes čtyřicet odběrů.

Pokročilý

Měla jsi někdy třísku? Tak to bolí asi nějak tak.

Stříbrný

Odběr ve většině případů nebolí, pravděpodobnost nebolení se zvyšuje se zkušeností zdravotní sestry provádějící odběr. Někdy se stane, že jehla poruší nervové zakončení v pokožce, pak to víceméně štípne. To je vše.

Bronzový

Bolí to míň než očkování!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.