Pokročilý

bolí mě spánek za jak dlouho to přestane bolet?

Doplňuji:
myslela jsem toto: http://www.google.cz/… a stalo se mi to když jsem poslouchala hudbu a měla špatnou náladu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já mám spíš bolestivé vstávání. Spánek je sladký...

Další odpovědi:

Zlatý

Chvilku potom co vypneš PC a půjdeš se prospat. Tedy pokud spánek je část těla.
Pokud to nepřestane, zašel bych k lékaři aby tě poslal na tomograf. Třeba ti už rostou rohy. Dnešní děvčata jsou ponejvíc čertice.
Že chlapci a pánové?

Mončo, vnesla jsi do své otázky trochu větší zmatek. Spánky jsou dva a říká se tak krajině nacházející se na kosti spánkové. Ty by Tě teoreticky mohly bolet (nebo jenom jeden).
Spánek jako stav, kdy odpočíváš, nejsi vzhůru a sníš, ten Tě bolet nemůže. V odkazu máš bolesti hlavy, kde může být příčinou nedostatečný spánek, nebo spánek na špatném polštáři (matraci, posteli aj.)
Takže je tu stále otázka: Co tě to vlastně bolí?
Ze špatné nálady a poslechu hudby by Tě hlava neměla proč bolet a o spánku ani nemluvím.
Buď tak hodná a více nad svou otázkou přemýšlej. Tato opravdu nedává smysl v žádném směru. Pokud chceš položit dotaz, na který míníš dostat přesnou odpověď, tak ho musíš také přesně položit (formulovat). Potom se nediv reakcím odpovídajících. Zřejmě takových nesmyslných dotazů už tady bylo dost.

Stříbrný

Je to nekonkretní, tak taky odpovím : Než zplaske modřina od facky.
To byl samofór, ale příčin může být víc, třeba špatná sluchátka, zuby, peesring atd...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.