talka

Proč modřina bolí?

Při doteku!
Já ale modřinu nemám a už mě bolí přes rok na vnitřní straně levého stehna při každém doteku místo (asi 10×15cm) a na UV nic nenašli. Pochybuji, že by mi mohl někdo k tomu něco sdělit, ale byla bych ráda. Zjistila jsem to náhodně při shazování smítka z kalhot.
DĚKUJI.
Právě jsem si uvědomila překlep: UZ (ultrazvuk).

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, zda věříte energetickým drahám, tzv. meridiánům v těle. Když mně bolí něco na noze, nebo na ruce atd. snažím se najít bod, stlačuji, provádím akupresuru. Kdysi jsem chodila na akupunkturu, která mně do bolestivých bodů napíchla jehličky.

Pokud cítíte v někerém místě bolest bez zjevné příčiny , můžete to znamenat nějaký problém v hlavním orgánu. Může být dráha méně průchodná.

Jen konstatuji, je to moje vlastní zkušenost, nepřesvědčuji. Ale zkuste se podívat do odkazu, kde jsou dráhy vyobrazené. Stačí pro prvotní informaci. J
http://www.moje-pravdy.cz/zdra­vi/alternativ­ni-metody/808-meridiany-a-jejich-charakteristika

Obrázky jsou podrobnější.
https://www.go­ogle.cz/search?q=e­nergetick%C3%A9+dr%C­3%A1hy+v+t%C4%9Ble&cli­ent=firefox-b&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwio6NSBspbNA­hUGShQKHcJADjIQ_A­UIBygB&biw=1079&b­ih=866

Další odpovědi
Kepler

Nějak mi nedochází co je to UV vyšetření, ale asi bude potřeba jiné, třeba od neurologa. U nás v nemocnici máme dokonce i oddělení zaměřené na bolesti všeho druhu. Tak navrhuji vyhledat jiného odborníka.

anonym

Cítíš pálivou bolest se znaky znecitlivění?
Více v diskuzi.

HZK

Zkuste homeopata, jak říká annas. Vyzná se v meridiánech neboli orgánových dráhách a může vám najít právě díky bolesti problém. Je to lepší než běhat po rentgenech a žrát prášky. Meridiány totiž žádný rentgen nevidí.

talka

Ad barbakan et annas: děkuji za rekce; nijak to neřeším, zabolí to jen při doteku jako modřina i když tam nic vidět není. Pouze když už jsem byla na ultrazvuku při vyšetření maligního nádoru v tlustém střevu, tak jsem se tam o tom zmínila a výsledek nulový.

annas

Lékaři to nezjistí. Jedině speciálním měřením.

talka

JAKÝM?