sasasalamana

Bolest v předloktí – skřípnutý nerv?

Dobrý večer.
Už třetí den mě bolí pravá ruka – resp. předloktí na dlaňové straně. Když je ruka pokrčená, cítím jen nepříjemný puls a brnění, ale když se pro něco natáhnu a ruku ‚narovnám‘, tak mi celým předloktím probíjí neskutečná bolest (dalo by se to spojit se svalovou křečí). Nevíte, co by to mohlo být? Nevím, jestli mám jít k lékaři, zda to není pouze jen namožené.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
ivzez

Sasasalamano,
nemáš-li tolik rozumu, abys věděla, že přes internet nikdo diagnózu neurčí,
a že už jsi s popsaným problémem měla navštívit lékaře, nekritizuj odpovídající,
kteří ti jednoznačně píší správný postup.

Jak vidím, odpověď od Gecca jsi nepochopila.

@Gecco:
Také to vidím na dýl …

Další odpovědi
gecco

Přijde chlap k doktorovi a povídá, že ho bolí přirození.
„Tak to budeme muset uřezat,“ na to doktor.
Chlapík uteče a jde k dalšímu lékaři, ten mu slibuje totéž.
Chlápek je už celý vystrašený, ale sebere odvahu a vydá se k třetímu.
„Uřezat?“ diví se doktor. „Blbost, člověče, vylezte si na stůl a teď skočte dolů. No vidíte, upadl vám sám i bez řezání.“
___
Nebo jsi doufala v příznivější prognózu??

sasasalamana

gecco:
Pro příště: Pokud nemáte něco kloudného, co říci, tak si příště odpusťte své sarkastické až cynické poznámky. Toto je stránka, kde se můžu ptát a čekat odpověď, i když takoví rýpaví lidé, jako jste Vy, budou vždy a všude.
Raději se zeptám a budu na chvíli za blbce, než-li být blbcem celý život. :)

gecco

Milá sasasalamano – cituji vás: „a budu na chvíli za blbce“ – jak skvělá prognóza…
😁

  1. nepíšete okolnosti, které k tomuto jevu (úrazu) vedly
  2. píšete „třetí den“ a „neskutečná bolest“ – ale neřešíte nic

___
Normální, rozumný, člověk, by:

  1. pokud by se ptal, pak – udělal jsem to a to, mohou být nasledky takovéto?
  2. šel už včera k doktorovi

Vy se čílíte, že si z vás dělám srandu a věříte, že tady někdo (přes net) správně určí diagnózu, navrhne vám léčbu – a snad ještě dnes vám ruku vyléčí…
ROFL
Slečno, paní, madam – vy nejste „za blbce“ na chvíli – ale nadýl, navic jste – zejména ve svém úsilí o zachování vaší důstojnosti, směšná.
A – to úsilí je marné, proflákla jste se příliš.