Pokročilý

Bojíte se globální přírodní katastrofy?

Mám tím na mysli výbuch supervulkánu, mega tsunami, extrémně silné zemětřesení, pád meteoritu atd. Co je podle vás nejpravděpodobnější? Teď tím myslím globálně ne jen v ČR.
Doplňuji:
Zajímavé, nikdo se neobává supervulkánu. Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

JIná

Má-li problém řešení, nemá cenu dělat si starosti. Nemá-li řešení, starosti nepomohou. Budhistické přísloví

Další odpovědi:

Zlatý

JIná

Věci které nemůřu ovlivnit, neřeším . A proč taky ?

Stříbrný

Pád meteoritu

Všechny přírodní katastrofy jsou příčinou změn klimatu a já ty stále větší náhlé změny počasí pořád hůř snáším, to mi vadí víc, než mizivá šance na pád meteoritu někde v blízkosti nebo další katastrofy. Faktem je, že bych nikdy nebydlela na pobřeží, ani v blízkosti sopky apod.

Zlatý

JIná

Největší globální katastrofu způsobí v dohledné době homo sapiens ! Dříve homo erectus, dnes už ani to erectus načež sapiens :

Pokročilý

Pád meteoritu

Pád meteoritu

Doplňuji:
Jinak mi je to sumak :D

Stříbrný

JIná

nebojím se toho.Výbuch toho supervulkánu psali že bude za 100milionů let.Tak toho se nedožiju a lidstvo třeba také ne.
Tsunami mě netrápí,není tu moře.
Pád meteoritu je sice nebezpečná věc,kterou jak se zdá neumí nikdo předpovědět (viz událost v rusku) ale to že by mě trefil do hlavy je dost nepravděpodobný.
A co se týče globálního problému tak to mě netrápí.Spíš v ČR je aktuální že nastanou zase povodně a vichřice tak jako v posledních letech.Takže je pravděpodobnější že mě zabije třeba padající strom než nějaký výbuch sopky.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Richie

To honza19hk: Nj na Novinkách toho nakecaj. Zkus si někdy přečíst něco o Yellowstonu.

Stříbrný

honza19hk

Co mě je po nějakým parku v americe..Jsou důležitější věci na práci, než se starat o to kdy bouchne národní park v americe.

Stříbrný

pusinka50

Ad Bohemica, znám to přísloví, mám ho napsané na viditelném místě:-)

anonym

Já také, napsala jsem si ho k zajímavé fotce Dalajlámy a pověsila na významné místo. :))

Pokročilý

Richie

Taky to přísloví znám, ale co když je i třetí možnost? A to na řešení přijít, to už za trochu starostí stojí, nemyslíte?

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.