nevímco

Co je přírodní katastrofa ?

Nejlepší odpověď
annas

Přírodní katastrofa je proces, který je zpravidla rychlý, zanechá po sobě nejen zničenou přírodu, ale zniknou materiální škody a oběti na životech. ,

Např. zemětřesení, činnost sopek, sesuvy půdy, tornáda, . u nás se můžete setkávat s povodněmi atd.

Další odpovědi
iceT

Přírodní katastrofa jsem třeba já:-)
Přírodní katastrofa je událost,kterou nezavinil člověk(lesní požár způsobený přílišným suchem nebo bleskem,povodeň způsobená rychlým táním sněhu nebo deštěm…

Pepa25

Ničivá událost způsobená nějakým jevem v přírodě, nikoli člověkem.

postcd

nějaký přírodní jev, který zasáhne člověka a nebo snad zásah člověka, který citelně zasáhne přírodu

Mc Merkurion

letní vánek proti návštěvě tchýně…