opicak

Blbne mi myš Hama Gaming Mouse uRage Reaper3090, když zmáčknu pravé tlačítko tak mi skoro pořád dá dvojklik, co stím?

nevíte co stím?Předem díky za radu.

Odpovědi
anonym

Je v záruce?
Buďto potřebuje vyčistit nebo upravit polohu tlačítka vůči mikroswitchi…
Nebo vyměnit.

McArthur

Pokud je v záruce, tak reklamovat.

Pokud v záruce není, tak jsou dvě možnosti. Jednoduchá cesta je jít do obchodu a vybrat si novou myš. Trochu složitější cesta je rozdělat myš a prohodit spínače např. se spínačem pod kolečkem nebo pravým tlačítkem. Pokud máte druhou podobně vadnou myš, tak si „vypůjčit“ pravý spínač z druhé myši.

Tlačítka v myších jsou dnes kurvítky. Jsou záměrně poddimenzovaná, aby vydržela max. záruku.