ptáč

Bílkový sníh se šlehá nad párou?

Nejlepší odpověď
gecco

Obvykle šlehám zastudena – nad párou (horkou vodou) jen tehdy, když chci sníh uvařit.

Další odpovědi
talka

Doplněk ad gecco: „uvařit“ … ano, aby byl trvanlivý třeba do kremrolí.

Žanda

Většinou se sníh lehá za studena,třeba do bábovky nebo nádivky.Ale pokud chcete do kremrolí,je lepší za tepla.

Pipka

Bílkový sníh se hlavně šlehá v odmaštěné nádobě a přidat pár zrnek soli,je jedno jestli nad párou nebo ne.Pokud ale budete šlehat nad párou dávat pozor na přichycení hlavně jeli s cukrem .Rád se přichytne ke dnu nádoby

anonym

Sněhové opary mezi zubama při pojídání cukroví v koupelně.

gecco

Talka → já asi dělám sníh jen do knedlíků, jsou pak pěkně nadýchané (ale dělám je výjimečně, většinou považuju za dostatečný knedlík koupený) – a tam používám syrový (uvaří se jako knedlík).
Pak šlehám sníh do bábovky (peču ji tak 1× za uherský rok), taky syrový.
Jiné sladké (kremrole, pusinky…) nedělám – ale vím, že tam se používá vařený.
😉