zjentek

Baví vůbec ještě někoho tady na tomto webu seriózně odpovídat?

Tak baví? Skutečně? Protože pokud tady odpovídám „kraviny“ já ještě nutně neznamená, že zde bude „nepatřičně“ odpovídat KAŽDÝ! Rozdíl je v proncipu. Ke zjentkovi kraviny jaksi patří, ovšem kraviny jiných a konkrétních uživatelů by mohly být považovány za neochotu, nečinnost, hrubou nekázeň či dokonce neplnění si povinností. Já jen, aby to zde nezačalo být nějak do očí bijící! Není zač, zjentek!

Nejlepší odpověď
Edison

když konkrétní, měl bys napsat kteří konkrétní. A ano, baví… 😁 😁 Nemáš na kraviny monopol!!!

Další odpovědi
autacek

Ne, evidentně tu někdo nedokáže brát věci s humorem a lehkostí. Patrně to způsobuje vědomost, že patří do nejohroženější skupiny koronavirem a tak se tu snaží dělat, jako by nebezpečí neexistovalo a každý kdo přemýšlí dál, tak mu to nahání strach a zatemňuje mysl, proto ty výbuchy vzteku a zlosti co tu předvádí. Navíc přece se o něj postará jejich koblihodárce s praxí agenta StB, tak že zajeď do nory a drž kušňu – asi tak by se jim to tu líbilo 😉

Případně hoď nějaký lidový přísloví či citát, jestli je pravda, bude tady nádherná sluníčková zahrada, kde ti starší zasloužilí senioři budou radit teenagerúm jak vyznat lásku dívce a kterak udělat slovní rozborku a zborku v jazyce českém, jak vydání pravidel českého pravopisu z roku 1993 praví.

Kepler

Na smysluplné otázky odpovídám rád, pokud na ně mám. Občas spáchám i nějakou tu srandu, ale to na věci nic nemění.

Mc Merkurion

@autacek: … přesně takto s lehkostí a nadhledem sem někteří tuto nemoc dotáhli a pak se ještě domáhají svých práv a žádají kompenzace od státu … nechci nikomu šahat do svědomí, ale podle tvejch otázek bych si tipnul, že máš bláto na hřišti už pěkně dlouho …

dudu

Právě dokazuješ a to dokonce písemně, že trpíš ztrátou soudnosti /amisso iudicio/.

zjentek

Ale běž… přece nikdo nemůže tolik trpět za úhel pohledu jiného. Včetně tebe. (;

zjentek

Dudu, přidej také příspěvek, ať víme, jak jsme na tom…