Avatar uživatele
ondra24

Baví vás život?

Zajímavá 0 před 2087 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
klumprt

Ano

Je to docela vypečené divadelní představení, ve kterém jsem divákem i hercem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

Ano

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Ano

Nádhera s ohledem zvláště na to, že již 28 let se úspěšně buduje kapitalismus, dle mého odhadu, ještě 12 let budování a bude hotovo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Jak kdy

Jak kdy když se mě daří a všechno jde tak ano.Když se mě ale něco nepovede a ještě ostatní mají k tomu průpovídky tak bych se raději hambou propadl přímo do pekla(obrazně).

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

Ano

… jo, akorát žít ho je někdy těžké … (špatná anketa, chybí jiná odpověď) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ano

Chybí možnost- mně je to jedno, já už nejspíš stejně nežiji. ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano

… taky pro to něco dělám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
thematt

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano

Samozřejmě, že ano. Když už jsem měla to štěstí, že jsem se ne vlastním přičiněním narodila a žiji, tak mě musí bavit, i kdyby nechtěl. 🙂
Stačí se radovat z maličkostí, dělat to, co nás baví (třeba malovat, jezdit na koni, pěstovat květiny, hrát fotbal ap.), scházet se s lidmi a komunikovat.
Neválet se celé dny v posteli, či prosedět u počítače, nic nedělat, litovat se a stěžovat si na to, jak nás život nebaví. ☹
Život je to nejlepší, co nás mohlo potkat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zbyndo

Spíše ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ano

I když ráno vstávám a musím rozhýbat, už svý dost starý a bolavý tělo, tak to dá zabrat a občas o tom i troichu pochybuji. A před už cca 14-ti lety jsem se takto „neprozřetelně“ vyjádřil před doktorem-neurologem a skončil jsem jako „psycháč“. Ale „dostal“ jsem se z toho (i od psychiatrů) a dnes už jsem se s těmi bolestmi smířil, naučil žít a zacházet a už mne zase „život baví“.:-)

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ano

Ano, baví.

Jsem finančně zajištěný, a proto nemusím pracovat do konce života. Věnuji se svým koníčkům, pár povinnostem, které mám (domácí práce, fena Amy, podnikání a investování a rodina) a prostě si užívám života.

Jenom někdy trpím nespavostí, ale celkově se mi daří.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek