Baví Vás rybaření?

Muj muz a syn jsou tim posedli,a mne kdyz uz vytahnou k vode,tak ja nechytam,ale bud pletu ci hackuji a stihnu toho vic udelat nez doma.Mame vsichni nejaky ten uzitek.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Mně je tato záliba vcelku lhostejná.Ale chápu,že spoustě lidem vůbec ne.

Další odpovědi:

Bronzový

Můj manžel chodil dřív na ryby, teda dokud měl čas a taky než si našel jiný koníček. Říkal, že je to trochu moc drahé poslední dobou. Ale myslím, že měl hlavně rád, že byl chvíli v klidu, jen tak si seděl u vody a čekal na "čudlu" a mohl si přemýšlet o čem chtěl a byl to jenom jeho čas. Hlavně určitě oceňoval ten klid, který člověku mnohdy skoro chybí.

Pokročilý

můj kamarád ten chodí téměř furt na ryby a sttašně ho to baví. Má na to strašně moc pomůcek a už chytil hromadu ryb. a já si taky myslím že to musí bejt žůžo.

Zlatý

Také jsem rybařil ale kvůli zaměstnání mi nezbývá moc času.Nejedná se mi ani tak o ryby,jako o to povolit na udici brzdy číst si nebo vychutnávat klid.Rybaření mne baví ale už to není co to bývávalo.

Stříbrný

Nevím, mám touhu to zkusit.Je to prý nádhera pokud tomu propadnete ,je to láska na celý život.

Bronzový

Mě bavilo, když jsme s bráchou, jako děti, zašli v lese k rybníku, utrhli jsme si kousek klacku, uvázali vlasec, napíchli žížaličku a čekali. Zhruba za 10 let co jsme na chalupu jezdli jsme chytili jednu malou rybičku :-D
Jinak jsem to nepochopila, sedět jen tak nečinně a čekat, jestli nááááhodou se něco nechytne, to bych nemohla. Radši budu půl dne běhat po lese a hledat houby a idkybych nic nenašla, tak jsem byla aspoň v pohybu.
Jinak proti rybářům nic nemám :-)

Pokročilý

Přesto,že jsem celoživotní akvarista,tak rybaření mě nic moc neříká,myslím to dlouhé vyčkávání.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.