Adula.57

barvy zlata

Nedávno jsem byla s tátou ve zlatnictví, a on koupil zlatou berušku s červenými křidýlky a černou hlavičkou, nevíte jak to barví, že se to z toho nesmeje?
Doplňuji:
ale co je to za barvy? Kdyby si to někdo chtěl nabarvit doma, dalo by to práci a kolik to stojí (to barvení zvlášt, jinak stejné množství zlata?)

Odpovědi
Drap

Mají barvy kterí drží. Já mám zábradlí na modro, a taky se to nesmývá