libuska

Asi to sem nepatří,

ale poradí mě někdo,jak opravit péřovou bundu,ze které „vylézají“ malinkaté kousíčky peří? Nemohu si vzít ani trochu tmavší svetr,hned je na něm vidět,jako by byl „špinavý“.Bunda je jinak krásná a je mi líto ji vyhodit.Myslela jsem na nějakou impregnaci podšívky,ale netuším,zda něco takového existuje.
Děkuji za odpovědi Libuška

Nejlepší odpověď
anonym

Měl jsem podobný,když ne stejný problém.
Popelnice,bohu­žel.Asi holka dosloužila.

Další odpovědi
ReHu

Impregnace ve spreji. Mají ji v drogerii. Je třeba ale počítat s tím, že bunda už nebude prodyšná.
To, že prolézá drobné peří je způsobeno použitím nesprávného materiálu. Ten by měl být tkaný tak hustě (jemně a hustě), aby jím části peří neprocházely.
Vím o čem mluvím, když nebyly péřové bundy k dostání ke koupi, šila jsem je sama. R.