Bronzový

Anketa:Která událost se vám nejvíce líbí?

Napište mi,která událost se vám líbí nejvíce:
Vaše Narozeniny,Váš svátek,Vánoce,Velikonoce,Svatý Valentýn.
Doplňuji:
Jestli jste tak blbí:Tato otázka slouží k anketě-podle průzkumu.dělám z časopisu PRŮZKUM

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jakou informační hodnotu má tato otázka? Pro koho v budoucnosti kromě vás bude odpověď přínosná a v čem? Nějak postrádám smysl, ale třeba když mi to vysvětlíte, změním názor.

Další odpovědi:

Zlatý

Ač se o Velikonocích mohu těšit na domácí koblihy a mazanec a setkání s mnoha děvčaty, která přes rok jindy nevídám, kouzelnou atmosféru Vánoc a dní jim předcházejících nepředčí nic. Jsou to svátky lásky a klidu, čas, kdy je člověk nejen obdarováván, ale hlavně a především sám daruje. Zároveň jde snad o jediný čas v roce, který se naprostá většina rodin snaží strávit společně. Kam se hrabe nějaký Valentýn, který stejně přišel z Ameriky, takže ho tu není proč slavit, nemá zde absolutně žádnou tradici.

Zlatý

Orlíku, zase nevolíte vhodnou formu! Co ten dodatek!

Jedině Vánoce a Velikonoce.

quentos to napsal bajecne,tak nic nedodavam,jen take podepisuji vanoce.!

Zlatý

Svatého Valentýna neslavím, na svůj svátek si vzpomenu, až když mi přijde blahopřejná SMS. Narozeniny - no coment. Vánoce jsou trochu stres, ale kvůli dětem to asi stojí za to. Nejraději mám Velikonoce, protože se opravdu scházíme se sousedy, známými, děti se vyřádí a mají radost z vykoledovaných sladkostí...

Bronzový

Od dětství nemám moc ráda velikonoce.Svatý Valentýn,ten bych slavila tak v pubertě.Narozeniny a svátek mám v jeden den,tak se dá říct,že se na to trochu těším,ale většinou mám plány s oslavou už dva měsíce před a slavím je /když už/tak dva měsíce po.A na vánoce se těším až je všechno udělaný,jsme po jídle a sednem ke stromku.Jen už bych nikdy nechtěla být na vánoce sama,to je hodně,hodně smutný.

Stříbrný

Moje narozeniny.

pridavam se k Annas byl ten dodatek nutny??? kazdy svatek mam rada,nejvic vanoce

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.